Машки голмански шорцеви ZEUS Pant. Corto Monos Nero

1.490,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506011

Детали

SKU
506011
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна