Машки шорцеви ZEUS Pinocchietto Enea 3/4 Pant Nero

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511676

Опис

Најдете шорцеви за вежбање и фитнес овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511676
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црна