Машки шорцеви ZEUS Bermuda Enea Nero

1.150,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506343

Опис

Најдете шорцеви за вежбање и фитнес овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506343
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црна