Машки шорцеви ZEUS Bermuda Train Monolith Nero

1.540,00 ден. 1.920,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516021

Опис

Машките шорцеви ZEUS Bermuda Train Monolith се дел од линијата Monolith, која нуди квалитет и удобност на високо ниво.

Машки шорцеви ZEUS Bermuda Train Monolith се направени од 100% полиестер, кој содржи лесна, издржлива ткаенина што брзо се суши и дише. Имаат двоен ластик во пределот на колковите и вратоврски за средување.
Карактеристики:

Отпечаток на лого-ZEUS на двете нозе;
Нормална должина;
100% полиестер;
Еластични и прицврстувачки врски;
Слободно сечење;
Ткаенина што дише;

Машки шорцеви ZEUS Bermuda Train Monolith - дајте си удобност за секој ден.

Видете повеќе црни шорцеви овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
516021
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Црна