19%

Машки шорцеви ZEUS Bermuda Monolith Blu

1.540,00 ден. 1.920,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512869

Опис

Машките шорцеви ZEUS Bermuda Monolith се дел од линијата Monolith, која нуди квалитет и удобност на високо ниво.

Машките шорцеви ZEUS Bermuda Monolith се направени од 88% микрофибер и 12% еластин, кои се карактеризираат со брзо сушење и лесно одржување.
Карактеристики:

Рефлектирачка тенка лента одзади, под ластикот;
Лого-ZEUS  отпечаток на левата нога;
Џебови со патент;
Еластични и прицврстувачки врски;

Машки шорцеви ZEUS Bermuda Monolith - дајте си удобност за секој ден.

Видете ја нашата богата разновидност на машки шорцеви овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
512869
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Темносин