Машки шорцеви ZEUS Short Monolith Blu

MKD 1.100,00 (Намалување од 19%)
MKD 890,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515665
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Еластан; Полиестер
БОJА: Темносин