Машки шорцеви ZEUS Short Monolith Nero

890,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515666

Опис

Машките шорцеви ZEUS Short Monolith се дел од линијата Monolith, која нуди висок квалитет и удобност.

Машките шорцеви ZEUS Short Monolith се направени од 100% полиестер, кој содржи лесен, издржлив третман и ткаенина што брзо се суши.
Карактеристики:

Отпечаток на лого-ZEUS на двете нозе;
Нормална должина;
Еластични и прицврстувачки врски;
Слободно сечење;
100% полиестер;

Машки шорцеви ZEUS Short Monolith - дајте си удобност за секој ден.

Овде можете да најдете широки шорцеви во различни големини.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515666
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Црна