Машки шорцеви ZEUS Bermuda Vesuvio Blu/Giallo

MKD 1.300,00 (Намалување од 23%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 512871
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Полиестер
БОJА: Темно сино; Жолта