25%

Машки шорцеви ZEUS Bermuda Travel Blu

2.110,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517871

Опис

Најдете шорцеви за вежбање и фитнес овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
517871
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темносин