46%

Машки двустранен топ за обука ZEUS Reversible Casacca Giano Arancio/Verde

690,00 ден. 1.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506451

Детали

SKU
506451
Категории
Weight
0.14 kg
Бренд
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена; Портокалова