Машки долен дел тренерки ZEUS Pant Train Monolith Nero

2.190,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515682

Детали

SKU
515682
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Црна