21%

Машки долен дел тренерки ZEUS Pantalone Tech Nero

2.590,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521196

Детали

SKU
521196
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна