40%

Машки долен дел тренерки ZEUS Pantalone Ultra Blu

1.490,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521573

Детали

SKU
521573
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темносин