Машки долен дел тренерки ZEUS Pantalone Enea Nero/Dark Grey

1.390,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506340

Детали

SKU
506340
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црна