37%

Машки дуксер сино Speed sport

1.190,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 1035

Опис

 Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови со патент

. лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
1035
Категории

Препорачани производи