37%

Машки дуксер бело Speed Sport

1.190,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2267

Опис

Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
2267
Категории

Препорачани производи