37%

Машки дуксер бело Speed Sport

1.190,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2266

Опис

.Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
2266
Категории

Препорачани производи