37%

Машки дуксер сиво Speed Sport

1.190,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2265

Опис

 Пријатно за ткаенината на допир

• Прилагодлив аспиратор

• лого на предната страна

• Голем преден џеб

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
2265
Категории

Препорачани производи