25%

Машки комплет дрес за трчање ZEUS Kit Robert Bianco/Blu

1.490,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518870

Детали

SKU
518870
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Бело; Темно сино