Машки комплет дрес за трчање ZEUS Kit Robert Grigio/Arancio

MKD 1.990,00 (Намалување од 25%)
MKD 1.490,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 506228
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане
БОJА: Графит; Портокалова