29%

Машки комплет дрес GIVOVA Аthletics Kit New York 2404

1.490,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511780

Детали

SKU
511780
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Темно сино; Тиркизна