29%

Машки комплет дрес GIVOVA Аthletics Kit New York 1204

1.490,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511779

Детали

SKU
511779
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Црвено; Темно сино