35%

Машки топ за обука GIVOVA Casacca Fluo Sponsor 0003

890,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504932

Детали

SKU
504932
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело