Машки топ за обука GIVOVA Casacca Pro 0007

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504940

Детали

SKU
504940
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер
БОJА
Жолт