Машки топ за обука GIVOVA Casacca Pro 0012

MKD 590,00 (Намалување од 33%)
MKD 390,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504941
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маица без ракави
Материјал: Полиестер
БОJА: Црвено