35%

Машки хеланки GIVOVA Panta Slim 0010

1.290,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504790

Детали

SKU
504790
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Хеланки
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Црна