Машки хеланки GIVOVA Bermuda Skin 0003

MKD 1.390,00 (Намалување од 43%)
MKD 790,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504786
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Хеланки
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Бело