28%

Машки хеланки ZEUS Bermuda Elastic Pro Bianco

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505968

Опис

Видете ги нашите други висококвалитетни машки хеланки овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505968
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело