28%

Машки хеланки ZEUS Bermuda Elastic Pro Verde

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520284

Детали

SKU
520284
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Зелена