28%

Машки хеланки ZEUS Bermuda Elastic Pro Giallo

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520280

Опис

Видете ги нашите други висококвалитетни машки хеланки овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520280
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Жолт