Машки хеланки ZEUS Bermuda Elastic Pro Nero

MKD 1.380,00 (Намалување од 28%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505970
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Хеланки
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Црна