28%

Машки хеланки ZEUS Bermuda Elastic Pro Royal

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520283

Опис

Видете ги нашите други висококвалитетни машки хеланки овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520283
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Сино