Машки хеланки GIVOVA Bermuda Skin 0010

790,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504788

Детали

SKU
504788
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Црна