25%

Машки хеланки GIVOVA Running Short 0010

1.490,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504783

Детали

SKU
504783
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Хеланки
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Црна