Машки шорцеви GIVOVA Bermuda Friend 0004

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505100

Опис

Машките шорцеви GIVOVA Bermuda Friend ќе ви се допаднат до тој степен што ќе станат ваша омилена спортска облека.

Машките шорцеви GIVOVA Bermuda Friend се направени од 65% полиестер и 35% памук, што ги прави многукратно поудобни и издржливи. Шорцевите имаат ластик на колковите со вратоврски што може да се користи за прилагодување на нивната ширина. На десната нога можете да го видите логото на производителот, со контрастни, мали букви.

Машките шорцеви GIVOVA Bermuda Friend се најдобриот избор од кој ќе бидете целосно задоволни.

Најдете шорцеви за вежбање и фитнес овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505100
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темносин