Машки шорцеви GIVOVA Bermuda Terry Band 0043

MKD 2.430,00 (Намалување од 20%)
MKD 1.920,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515319
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Памук
БОJА: Сиво