20%

Машки шорцеви GIVOVA Bermuda Terry Band 0010

1.920,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515318

Опис

Машките шорцеви GIVOVA Bermuda Terry Band се дел од новата колекција , која вклучува спортски производи со кежуал стил.

Машките шорцеви GIVOVA Bermuda Terry Band се направени од лесни, памучни материјали кои обезбедуваат неспоредлива удобност и чувство на мекост. Моделот има ластик со врски за прицврстување, како и странични џебови.
Карактеристики:

Везен натпис GIVOVA на десната нога;
Лого на GIVOVA по должината на нозете;
2 бр. странични џебови;

Машки шорцеви GIVOVA Bermuda Terry Band - доживејте удобно и незаборавно лето.

Најдете шорцеви за вежбање и фитнес овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515318
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук
БОJА
Црна