Машки шорцеви GIVOVA Bermuda Street 0010

990,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511772

Детали

SKU
511772
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Микрофибер
Спортови
Тенис, Тенис на Корт
БОJА
Црна