37%

Одбојкарскиот тим GIVOVA Kit Elica 1902

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510743

Детали

SKU
510743
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Зелен, Син; Зелен; Жолт