Одбојкарскиот тим ZEUS Kit Volley Sara Slim Fit Light Royal/Pink fluo

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509706

Детали

SKU
509706
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Син; Розов