26%

Одбојкарскиот тим ZEUS Kit Volley Sara Slim Fit Blu/Giallo

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509702

Детали

SKU
509702
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Темно сино; Жолта