26%

Одбојкарскиот тим ZEUS Kit Volley Sara Slim Fit Dark Grey/Rosa Corallo

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509704

Детали

SKU
509704
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Графит, Графит; Корал, Корал