Ранец ZEUS Zaino Super 42x30x13 cm Blu

MKD 1.450,00 (Намалување од 27%)
MKD 1.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515774-universal
Акцесоари: Раници
Материјал: Полиестер
БОJА: Темносин