Ранец ZEUS Zaino Ulysse 33x30x52 cm Blu/Giallo

1.150,00 ден. 1.650,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513278

Детали

SKU
513278
Категории
Weight
0.4 kg
Бренд
Опрема
Ранци
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолта

Препорачани производи