Ранец ZEUS Zaino Ulysse 33x30x52 cm Royal/Bianco

1.150,00 ден. 1.650,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506992

Детали

SKU
506992
Категории
Weight
0.4 kg
Бренд
Опрема
Ранци
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело; Сино

Препорачани производи