Топ на резервоар за обука за GPS ZEUS Canotta GPS

2.100,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520531

Опис

Има џеб за GPS уред одзади; (не е вклучено во комплетот)
Висина на џеб: 8 cm
Должина на џеб: 6,5 cm
Универзална големина;

Детали

SKU
520531
Категории
Weight
0.14 kg
Бренд
Пол
Жени, Маже; Жени; момчиња;девојки
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маица без ракави
Материјал
Полиестер; Спандекс
Спортови
Трчање; Фудбал
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар