Тренерка ZEUS Tuta Viky 3/4 Pant Blu/Arancio

MKD 4.450,00 (Намалување од 23%)
MKD 3.390,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 506310
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Темно сино; Портокалова