23%

Тренерка ZEUS Tuta Viky 3/4 Pant Blu/Bianco

3.390,00 ден. 4.450,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506311

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Viky 3/4 Pant е погодна за сите спортови, за кои приоритет е удобноста.

Машката тренерка ZEUS Tuta Viky 3/4 Pant е изработена од 100% висококвалитетен и мек полиестерски материјал. Моделот се одликува со префинет дизајн и беспрекорен квалитет.

Карактеристики:

ZEUS  лого-отпечаток на десната страна на градите и на левата нога;
3/4 должина на нозете;
Патента на дуксерот до градите;
2 бр. џеб со патент на дуксерот;
2 бр. странични џебови на долнио дел;
Еластични манжетни на ракавите и на крајот од блузата, на колковите;
Сошиени, обоени детали по целата тренерка;
Ластик со вратоврски за прицврстување на долниот дел ;
Исечете: Стандардно;

Набавете ја машката тренерка ZEUS Tuta Viky 3/4 Pant, бидејќи разликата е интересна!

Најдете повеќе полиестерски тренерки овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506311
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело; Темно сино

Препорачани производи