Тренерки GIVOVA Tuta Revolution 0403

MKD 3.520,00 (Намалување од 53%)
MKD 1.630,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 511999
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело; Темно сино