Детски голмански дрес ZEUS Kit Gk Paros Bianco/Grigio scuro

MKD 2.910,00 (Намалување од 35%)
MKD 1.890,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505999
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бело; сиво